Ви любите читати, ми любимо писати.
Це доля.
Підтримайте «Амнезію»!
«Амнезія» розповідає справжню історію української поп-культури. Нам потрібна ваша підтримка, щоб не зупинятися.

Ми хочемо продовжувати брати інтерв'ю, писати лонгріди, сканувати рідкісні букіністичні видання (а заодно і глянцеві журнали нашого дитинства), копирсатися в архівах та іншими способами пробуджувати нашу спільну культурну пам'ять. Вам сподобається.

Щоб допомогти «Амнезії», підпишіться на щомісячне пожертвування через систему LiqPay. Гроші з вашої картки будуть зніматися автоматично раз на місяць. Підписку можна скасувати в будь-який момент. Якщо ви не готові до серйозних стосунків з нами — можете зробити одноразовий платіж на будь-яку суму. А для досвідчених благодійників у нас є акаунт на Patreon.

Гроші підуть на оплату роботи журналістів, редакторів та дизайнерів, а також на обслуговування сайту. Наша мета — 50 тисяч гривень на місяць. Чим більше ваших донатів — тим більше неймовірного контенту ми зможемо опублікувати. Детальніше читайте в правилах оплати.

До речі, для щомісячних благодійників у нас є закритий телеграм-чат. Щоб потрапити у нього, напишіть головреду і скиньте скрін платежа, він вас додасть.
Щомісячний платіж 50 гривень

Щомісячний платіж 100 гривень

Щомісячний платіж 200 гривень

Щомісячний платіж 500 гривень

Разовий платіж на будь-яку суму

Пожертви поверненню не підлягають. Скасувати підписку можна через сервіси Приват24, LiqPay або службу підтримки вашого банку. Детальніше на сторінці: Правила оплати пожертвувань.

Є питання? Напишіть нам.